Продавець АБокс розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
237 відгуків
Шановні покупці ми працюємо. Слава Україні!!
+380 (95) 013-35-04
Київ, Україна
АБокс - POS матеріали з акрилу

Як доглядати за акриловими виробами??

Як доглядати за акриловими виробами??

Купили акриловий бокс для косметики, а він потріскався? Поверхня придбання стала матовою або подряпалася? Перш ніж сумніватися у виробника, потрібно згадати, яким чином Ви очищали акрилове виріб. Користувалися спиртом або миючими засобами, витирали поверхню губкою або серветкою? Всі ці нюанси важливо знати для того, щоб Ваша покупка прослужила тривалий термін і при цьому продовжувала виглядати привабливо.

         Чому акрилові вироби вимагають особливого догляду?

         Акрил – це один з численних видів пластику, що відноситься до категорії термопластів – матеріалів, здатних при нагріванні до певної температури розм'якшуватися і приймати задану їм форму, а при охолодженні зберігати цю форму. При контакті з абразивними речовинами, які містяться в миючих і чистячих побутових засобах, структура акрилу порушується, на ньому з'являються подряпини і пошкодження. Спирт, ацетон або знайома всім нам рідина для зняття лаку можуть завдати шкоди акриловому виробу, змінити його структуру, таким чином, на поверхні з'являються плями, які вже не можна буде прибрати. Рідини для миття скла теж не підійдуть для очищення, оскільки вони містять аміак, який утворює маленькі тріщинки на акриловому виробі.

 

         Особливості догляду за акриловими виробами

         Все акриловые изделия имеют срок эксплуатации свыше 10 лет. При правильном уходе, за это время они не потеряют свои механические качества, внешний вид и не изменят технические характеристики. Правильный уход за акриловыми поверхностями  – это всего-навсего удаление пыли и грязи мыльным раствором или моющим средством без абразивов. Очищать изделие можно салфеткой с микрофиброй или безворсовой губкой и удалять излишки моющего водой. Вытерев поверхность насухо, можно избежать разводов. Если же на Вашем изделии все-таки появились небольшие трещины, их можно удалить воском для пола. Ремонт і відновлення первісного блиску вироби краще довірити професіоналам. Звернувшись до надійному продавцю Ви можете розраховувати на якість виробу, а в разі дрібних ушкоджень – на його ремонт.

Інші статті
Контакти
+380 (95) 013-35-04
Владислав
Київ, Україна
Владислав +380950133504

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner